Rekrutacja do kl. I

Uwaga!

Rekrutacja do klasy I PSP nr 1 w B-stoku odbędzie się w dniach 26 i 28.02.2018 o godz. 10.00 i 15.30. O szczegółach będziemy informować Państwa telefonicznie.

Walentynkowa niespodzianka

GRACJAN KONSTATNYNOWICZ - NASZ KANDYDAT NA OSOBOWOŚĆ ROKU 2017

19 STYCZNIA ROZPOCZĘŁO SIĘ WIELKIE GŁOSOWANIE!

„Gazeta Współczesna" i „Kurier Poranny” chcą nagrodzić wybitnych ludzi, którzy w mijających 12 miesiącach wyróżnili się swoją postawą i zasłużyli się swoim lokalnym społecznościom. Z przyjemnością nagrodzą ludzi nietuzinkowych - pomysłowych i ciekawych. Osoby, które pociągają za sobą innych i mają na swoim koncie sukcesy lub potencjał, aby odnieść sukces w przyszłości.

Gracjan Konstantynowicz - tancerz, nominowany za krzewienie kultury tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, a także za współtworzenie przedsięwzięć budujących pozytywny wizerunek miasta i regionu.

PROSIMY O GŁOSY!

SMS o treści ORK.54 na nr 72355

(koszt 2,46 zł z VAT)

Przeżyjmy to jeszcze raz

Przedstawienia świąteczne w wykonaniu Motylków, Biedronek, Poziomek i Malinek

Mamy zaszczyt ogłosić, że Szymon z grupy Żabki zajął I miejsce w konkursie recytatorskim na Mikołajkowej Gali Przedszkolaka w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Jesteśmy dumni! Życzymy dalszych sukcesów!

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym.

Charlie Chaplin

KIDS' ACADEMY to:

• miła, rodzinna atmosfera
  • bogata oferta zajęć dydaktycznychoraz dodatkowych
  • program wszechstronnego kształcenia artystycznego
  • codziennie język angielski
  • doskonała baza lokalowa (2 sale gimnastyczne, laboratorium językowe, pracownia komputerowa, ogrodzone boisko)
  • bawimy się i uczymy w małych grupach
  • pracujemy w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne

Nasze przedszkole mieści się w Białymstoku przy ul. Boruty 18. Położone jest na osiedlu Jaroszówka z dala od głównej ulicy. Jest to przedszkole o profilu artystycznym i językowym, przy czym uwzględniamy pełen rozwój osobowości małego dziecka - intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy.

Swoimi założeniami programowymi, nowoczesnymi formami i metodami pracy pragniemy wspomóc rodziców w wychowaniu dzieci na mądrych, wartościowych, samodzielnych i pewnych siebie ludzi. Głównym celem naszej pracy jest wychowanie ludzi śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu, mających świetny kontakt z otoczeniem, czujących się swobodnie we współczesnym świecie.

Nasz program kształcenia artystycznego umożliwia każdemu dziecku zetknięcie się ze sztuką, rozwijanie jego zdolności twórczych i ekspresyjnych.

Bawimy się i uczymy w małych grupach. Podczas zajęć dbamy o to, aby każde dziecko w naturalnym środowisku grupy uczyło się siebie i innych, wyrażało swoje myśli, emocje, mogło rozwijać się w naturalny dla siebie sposób. Zajęcia grup odbywają się w radosnej i domowej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry, gdzie każdy mały człowiek odnajdzie najlepsze warunki do zabawy i nauki.

Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych bez dopłat, pomagamy dzieciom w adaptacji do przedszkola poprzez możliwość towarzyszenia dziecku na zajęciach oraz warsztaty adaptacyjne przed przyjściem dziecka do przedszkola.

Dysponujemy m. in.:

• pełnowymiarową salą gimnastyczną
  • salą do tańca z lustrami
  • pracownią komputerową

Zapraszamy również dzieci obcojęzyczne.